Naše historie

Vojáci potřebují funkční oblečení. Když mi během mé dobrovolné vojenské služby v prosinci roku 2002 zcela zmrzly vlněné tříprsté střelecké rukavice a to jen proto, že jsme předtím cvičili různé typy pohybů ve sněhu, bylo mi hned jasné, že mé kroky v příštím volnu povedou do obchodu se sportovními potřebami. Za pár dní už přede mnou stál výběr z nespočtu zimních rukavic. Pro budoucího vojáka je ale trochu obtížné (a teď nemluvím o módě) vybrat si z barevných kombinací - červená s bílými proužky nebo bílá s pruhy červenými. Má volba tedy logicky padla na rukavice černé s černými pruhy. Radost z nich mi však nevydržela příliš dlouho. Asi po týdnu se pravděpodobně v důsledku opakovaného promočení začaly trhat. Mé další kroky tedy vedly do obchodu s vojenským zbožím. Vedle zahraničních uniforem, vysokých šněrovacích bot a britské maskovací sítě jsem si tam mohl pořídit ještě americké vojenské známky a jeden finský spací pytel. Co jsem si tam ale pořídit nemohl, byla výbava, kterou voják skutečně potřebuje. V říjnu roku 2004 jsem se rozhodl tento problém vyřešit.
Dnes, už více jak 10 let po mé příhodě s rukavicemi, zásobí společnost STEINADLER s.r.o. svým rozsáhlým sortimentem (1200 produktů) ročně přibližně 15 tisíc zákazníků. Náš 8- mi členný pracovní tým rozesílá až 80 objednávek každý den, stará se o veškerá Vaše přání a zároveň propaguje naše produkty na velkých veletrzích, či při významných státních událostech (vojenské přehlídky aj.). Webové stránky i tištěné materiály si vytváříme sami, stejně jako veškeré fotografie sortimentu jsou foceny v našem vlastním studiu. V hlavní prodejně a skladu ve Vídni jsme Vám k dispozici 55 hodin týdně. Využíváme široké sítě kontaktů s profesionálními vojáky. Společně s nimi vyvíjíme a hodnotíme nové nápady, vylepšujeme současné produkty a ty zastaralé zároveň pravidelně posíláme do penze. Meziroční růst tržeb 30 %, 4200 produktů, výborné recenze a silný a motivovaný kolektiv nám zajišťují nezávislost a upevňují nás v naší každodenní práci.  


Můj tým i já budeme i v následujících letech hnací silou inovací v našem oboru a budeme nabízet zákazníkům nejlepší kvalitu za nejlepší ceny.